informacja: 17 8 666 700
rejestracja: 17 8 666 700
(wersja HTML artykułu, który ukazał się w Super Nowościach 14-16.11.2011)
 

Źródło: Super Nowości
Autor: Anna Moraniec

 

 

Przy stole staneły ortopedyczne sławy.

  W Szpitalu Specjalistycznym im.  Św. Rodziny w czwartek rozpoczęła się czterodniowa, XI Bieszczadzka Konferencja  Artroskopowa. Tematem przewodnim spotkania ortopedów są operacie rewizyjne po rekonstrukcjach, więzadła krzyżowego przedniego.

- To bardzo trudne zabiegi, które zawsze mogą stwarzać problemy. Im więcej będziemy więc o nich wiedzieć, częściej dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi operatorami, tym lepiej dla pacjenta - mówi dr n. med. Arkadiusz Bielecki ze Szpitala Św. Rodziny, Regionalnego Ośrodka Chirurgii Kolana, Artroskopii ia Traumatologii Sportowej.

Program konferencji obejmuje operacje na żywo, które były przeprowadzone w Rudnej Małej i sesje wykładowe w bieszczadzkim Jaworze, które przeprowadzą zaproszeni goście z Wielkiej Brytanii, Francji, Portugalii, Niemiec, Grecji i Polski. Uczestnikami konferencji jest 150 ortopedów traumatologów z całej Polski, którzy w ostatni dzień konferencji na warsztatach poćwiczą techniki stosowane w tego typu zabiegach na sztucznych kościach.

 

  Opłatek 2013

 • Konferencja

  Wizyta Minister Zdrowia

 • Opłatek 2008

  Targon 2008

 • Spotkanie opłatkowe

  Szpital o obiektywie

 • Pierwsze operacje

  Kurs osteosyntezy

 • Otwarcie Szpitala

  Budowa Szpitala

informacja 17 8 666 700

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, Rudna Mała 600, 36-060 Głogów Młp.